Notice: Use of undefined constant op - assumed 'op' in /home/intermedprima/www/root/turkish.php on line 72

Notice: Undefined index: op in /home/intermedprima/www/root/turkish.php on line 72
 

Bulgaristan, Plovdiv – “Intermed Prima” Tıp Merkezi, birçok yıldır, birçok ülkeden nörolojik hastalıklardan şikayetçi hastaların tedavisinde büyük tecrübeye sahiptir. nörolojik hastalıkların aktif metabolitler ile tedavi edilmesi yöntemi Güneydoğu Avrupa bölgesinde sadece burada uygulanmaktadır. Metabolit terapi yöntemi, rus biyokimyager bilim adamları ve Moskova – “Primavera Medica” Modern Tıp Merkezi nörologlarından oluşan bir ekip tarafında geliştirilmiş ve 12 yıldır Rusya’da 17 klinik ve tıp merkezinde, Avrupa’da (Çek Cumhuriyeti – Prag, Güney Kıbrıs Rum Kesimi – Limasol, Ukrayna - Donetzk) ise 10 yıldır, diğer tıp merkezlerinde ve Bulgaristan – Plovdiv’te bulunan bizim tıp merkezimizde uygulanmaktadır.

Metabolitik tedavi için sıradaki tanılara sahip çocuklar uygundur: perinatal ensefalopati, serebral felç, zeka ve konuşma geriliği, Down sendromu ve diğer genetik oligofreniler, beyin travmaları ve nörolojik enfeksiyonlar sonrası durumlar, minimal beyinsel disfonksiyon, kas ve perifer nörolojik dejenerasyonlar ile diğerleri.

Sıradaki tanılara sahip olan yetişkinler tedavi için kabul edilmektedir: multiple sklerosis, Parkinson, beyin aterosklerozu, beyin kanaması sonrası durumlar, beyin travması ve nörolojik enfeksiyon sonrası durumlar, kas ve perifer nörolojik dejenerasyonlar.

Tedavinin etkinliği kanıtlanmıştır, yan etkileri yoktur ve ev ortamında gerçekleştirilmektedir.

Tedavi ve etkinliğinin kontrolü, Moskova – “Primavera Medica” Modern Tıp Merkezinde uzmanlık yapmış olan Bulgar nörolog-uzmanlar ve pediatrlar tarafından gerçekleştirilmektedir.

 

 

 

 

“Intermed Prima” tıp merkezi, yetişkin ve çocukların motor rehabilitasyonu için mükemmel olanaklara sahiptir.

 

Sorularınız, danışma ve kayıtlar için: +359 32 650 872, e-posta:plovdiv@intermed-prima.com

Değişik nörolojik hastalıkların, endometriosis ve rahim miyomu tedavisi için daha ayrıntılı bilgi için Moskova - “Primavera Medica”modern tıp merkezinin İngilizce ve Rusça olan web sitesini kontrol edebilirsiniz: www.primavera.ru

Firmamızın Türkiye'de bulunan Temsilcisi Nöroloji Hastalıkları ve Metabolik Tedavi Uzmanı Dr. Ferit Sadıkoğlu aracılıgi ile aynı hizmeti ve aynı tedaviyi bulabilirsiniz.

Iletişim:
MEDIKA HS Ltd Sti.
Yakuplu Belediyesti Yıldırım Beyazıt cad.
Funda 1 Apt. K.1 D.2 Beylikdüzü/Istambul
Tel: 0 (212) 853 84 09, 0 (535) 689 84 31, 0 (539) 413 23 63
E-mail: sadakov@abv.bg

E-Mail:

Posta bültenlerine kayıt ol

Posta bültenlerinden kaydını sil

<<--